ru ua
Головна Про нас

Про нас

Про нас

Сконцентруйтеся на бізнесі, а решту зробимо ми.

Компанія «IQ consulting» прагне стати надійною опорою для своїх клієнтів. Наші послуги дозволяють оптимізувати бізнес-процеси, скоротити витрати на їх обслуговування, обрати правильний шлях для розвитку бізнесу й успішно слідувати йому.

Наша місія

Дати можливість підприємцю сконцентруватися на розвитку власної справи, не відволікаючись на супутні процеси.

Наша команда

Про нас

Анатолій Косенко

Засновник компанії

«IQ consulting – команда досвідчених фахівців, яка надає надійний супровід малому та середньому бізнесу в умовах мінливої бізнес-погоди нашої країни. 

З багаторічного досвіду можемо впевнено сказати, налагоджена робота бухгалтерського, кадрового та юридичного відділів – запорука стабільності будь-якої компанії. Ми розуміємо, на скільки важливо забезпечити ефективне функціонування цих підрозділів, тому розробляємо комплексні рішення для бізнесу, які допомагають швидко виконувати завдання бухгалтерського та юридичного напрямків будь-якого рівня складності.

Індивідуальний підхід, глибокий аналіз внутрішніх та зовнішніх чинників, ретельне відслідковування змін чинного законодавства і нормативних актів – ці аспекти основа нашої успішної роботи. Завдяки такому кредо IQ consulting вже багато років є надійним партнером для своїх клієнтів.

Особисто можу запевнити, що залучення до роботи професійної команди бухгалтерів та юристів дозволить вашому бізнесу зекономити витрати, впорядкувати і структурувати відповідні відділи компанії, забезпечити безперебійність роботи та, як результат, збереже час для зосередження на розвитку власної справи!»

Катерина Потапова - Керівник Відділу бухгалтерського обліку та звітності. Катерина Потапова Керівник Відділу бухгалтерського обліку та звітності.
Леонід Селітреніков - Начальник Департаменту обслуговування клієнтів. Адвокат. Леонід Селітреніков Начальник Департаменту обслуговування клієнтів. Адвокат.
Юлія Косолап - Керівник Відділу кадрів. Юлія Косолап Керівник Відділу кадрів.
Олександра Литвиненко - Керівник Юридичного відділу. Олександра Литвиненко Керівник Юридичного відділу.

Пропонуємо різні варіанти співпраці

  • комплексне абонентське обслуговування в усіх напрямках (бухгалтерський, юридичний, кадровий облік, ІТ послуги для підприємств)
  • аутсорсинг окремих бізнес-процесів
  • проектний аутсорсинг - рішення конкретних завдань клієнта

Переваги наших послуг

  • ПОВНА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

  • КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

  • ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

  • ОПТИМІЗАЦІЯ ЧАСУ

  • ЕКОНОМІЯ КОШТІВ

Контакти

вул. Козацька, 120/4, Київ, 03022